ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

لیزر موهای زائد

در ابتدای این مقاله قصد معرفی عوارض لیزر موهای زائد را داریم و در ادامه به نحوه عملکرد و بررسی این موضوع میپردازیم.

عوارض رفع موهای زائد با دستگاه لیزر :

تمامی مواردی که نام میبریم، امکان ایجاد شدنشان وجود دارد و به طور صد در صد این اتفاق ها نمی افتد.

·         امکان سوختگی پوست

·         تغییر رنگ پوست

·         امکان ایجاد لک

·         امکان عفونت

·         امکان ایجاد زخم

 

با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی ، روشی برای خلاص شدن همیشگی از شر موهای زائد پیدا شده و از آن تحت عنوان لیزر موهای زائد یاد می شود. این روش ، تمامی سختی های روش های سنتی را کنار زده و بدون دردسر در خدمت مردم قرار گرفته است. در طی این عمل ممکن است تنها درد خفیفی حس شود که نسبت به دردسر های تیغ و . موضوع ناچیزی می باشد.

نحوه عملکرد دستگاه لیزر چگونه می باشد؟

دستگاه لیزر موهای زائد با تولید، تقویت و متمرکز ساختن پرتوهای نوری که انرژی یکسانی دارند، باعث تخریب انتخابی فولیکول‌های مو در پوست می‌شود. فولیکول‌ها ارگان‌‌های تولید و رشد مو هستند، پس از بین رفتن فولیکول مساوی با عدم رشد مو است. این اساس کار لیزر است، اما چه ‌گونه این کار را می‌کند؟

فیزیک نور به زبان ساده

نور سفید یا زرد که از خورشید یا لامپ‌های منزل ما منتشر می‌شود، حاوی چندین و چند اشعه‌ی نوری با طول موج‌ها و رنگ‌های مختلف است. در واقع آن چیزی که باعث رنگی شدن یک پرتوی نور می‌شود، طول موج منحصر به فرد آن است. مثلاً اگر طول موج یک پرتو نور حدود ۵۰۰ نانومتر باشد، ما آن را به رنگ بنفش می‌بینیم.

نور لامپ یا خورشید اشعه‌هایی با طول موج حدود ۵۰۰ تا ۷۵۰ نانومتر دارند. یعنی ترکیبی از ۷ رنگ رنگین کمان که همه ما به خوبی با آن آشنا هستیم. کمترین طول موج مربوط به رنگ بنفش و بیشترین مربوط به رنگ قرمز است. این اشعه‌های رنگی به اجسام برخورد می‌کنند. بخشی از آن‌ها جذب جسم شده و بخشی هم بازتاب می‌شود. وقتی ما یک جسم را به رنگ بنفش می‌بینیم، یعنی طیف‌های رنگ قرمز جذب جسم شده‌اند و طیف‌های بنفش بازتاب پیدا کرده‌اند.

لیزر ایمن ترین ، موثرترین و بادوام ترین سیستم رفع موی بدن است.

 

این شامل یک پرتوی از نور (قرمز) است که ملانین مو را ضبط می کند (سایه های تیره) و از این به عنوان یک رشته رسانا استفاده می کند ، به ریشه ای که در آن سلول های جوانه زا یافت می شوند ، که عامل رشد موها است ، می رسد. آنها را از بین می برد / آتروفی.

 

فقط فولیکول ها در مرحله رشد می توانند از بین بروند ، در Hedonai از تکنیک ها و موقت هایی استفاده می کنیم که لیزر را به سیستم کارآمد تبدیل می کند ، از آنجا که هرچه دوره بین جلسه و جلسه رعایت شود ، ریزش مو موثرتر و سودآورتر خواهد بود ، و به تدریج کاهش می یابد و موهای دائمی

 

لیزر موهای زائد برای چه کسانی مشخص شده است؟

 

هر کس می تواند تحت لیزر موهای زائد قرار بگیرد. در حالی که درست است موهای بلوند ، قرمز و موهای خاکستری به درمان لیزر موهای زائد پاسخ نمی دهند زیرا آنها ملانین ندارند که توسط پرتوی نور اسیر شود.

 

بسته به هر شخص ، تعداد جلسات مورد نیاز یک یا دیگری خواهد بود. تقریباً تمام موهای زیر بغل ، انگلیسی یا پا را می توانید از بین ببرید. صورت یا پشت برای مدت زمان بیشتری به جلسات بیشتری نیاز دارد ، زیرا این مناطق به تحریک هورمونی بستگی دارد. جلسات درمانی بعد از بیرون آمدن مجدد مو انجام می شود که بسته به منطقه درمان شده ، 2 ، 3 یا 4 ماه بعد از جلسه قبلی اتفاق می افتد.

 

قبل از قرار ملاقات ، بیمار برای دریافت درمان باید یک سری نشانه ها را دنبال کند:

 

با منطقه ای بروید که قبلاً 3 یا 4 روز قبل تراشیده شود.

استفاده از کرم های بی حسی به گفته پزشک از آنجا که پالس های لیزر می توانند آزار دهنده باشند اگر موهای زیر سطح پوست به خصوص فراوان ، تیره یا ضخیم باشند.

اگر در روزهای گذشته و / یا روز جلسه لیزر موهای زائد ، هرگونه دارویی مصرف کردید ، و همچنین در صورت وجود آسیب شناسی یا بیماری جدید از آخرین جلسه ، ارتباط برقرار کنید.

برای ادامه درمان ، پوست باید تمیز و خشک باشد (از بین بردن مانده های دئودورانت ، بی حسی موضعی ، آرایش و .).

حداقل یک هفته قبل از جلسه درمانی از کرم های برنزه کننده یا محصولات سفید کننده مو استفاده نکرده اید.

توصیه می شود در همان روز قبل از جلسه از کرم ضد سلولیت در ناحیه استفاده نشود.

برای جلوگیری از رنگ آمیزی پوست باید روزهای قبل از برداشتن مو از آفتاب گرفتن و استفاده از برنزه کننده خود استفاده کنیم.

وقتی تصمیم گرفتیم لیزر موهای زائد را انجام دهیم ، باید با استفاده از روش ریشه زدن ، واکس ، موچین ، یا دستگاه های ابریشمی اصلاح را متوقف کنیم. با این حال ، هر وقت بخواهیم می توانیم با تیغ تراشیده شود.


توضیحات بهداشتی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: موهای ,لیزر ,زائد ,استفاده ,جلسه ,پوست ,موهای زائد ,لیزر موهای ,·         امکان ,امکان ایجاد ,دستگاه لیزر ,·         امکان ایجاد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شارژهمراه اول ((*کلبه تنهایی*)) سفارش طراحی و چاپ آنلاین دانلود آهنگ ، دانلود فیلم خارجی ، اخبار بسيج مركز پژوهشهاي مجلس موج کویر گلچین آنلاین پسری که مرد شد ارائه انواع ساندویچ پانل، ورقهای مات و شفاف فایبرگلاس، پلی استر ، انواع کانکس و سردخانه، پشم سنگ